PAR MUMS

Uzņēmums tika izveidots, apvienojoties vairākiem savas jomas speciālistiem, ar mērķi meklēt jaunus profesionālos izaicinājumus un sasniegt augstākas profesionālās izaugsmes virsotnes.

Apvienojot dažādas kompetences un redzējumus, realizējam tehniski sarežģītus projektus. Mūsu augstās prasības pret projekta kvalitāti balstītas uz kopēju vēlmi radīt paliekošas vērtības, un lai ēkas un būves kalpotu vairākus gadu desmitus un pat simtus.

  • Komanda. Esam piedalījušies projektu realizācijā vairākās valstīs: Zviedrijā, Norvēģijā, Somija, Dānijā, Lietuvā un Igaunijā. Augstā līmenī pārzinām projektu normatīvus un to nacionālos pielikumus.
  • Pieredze. Mūsu speciālistiem ir vairāk kā 300 realizētu projektu pieredze. Esam strādājuši dažādās komandās un realizējuši daudzveidīgus ēku projektus, pielietojot efektīvākās tehnoloģijas.
  • Vērtības. Projektiem meklējam labākos un vienkāršākos risinājumus, kas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti un projekta realizācijas efektivitāti. Protam apvienot pārbaudītas vērtības un risinājumus ar nozarē modernākām tehnoloģijām un tendencēm.
  • Inovāciju radīšana. Spējam ne tikai izmantot jaunas tehnoloģijas un IT risinājumus, bet arī tādas radīt paši. Pastāvīgi uzlabojam projektēšanas procesus. Bieži tie ir nelieli uzlabojumi, ko ikdienā veic katrs no komandas dalībniekiem, taču ilgtermiņā to iespaids uz uzņēmumu ir ievērojams. Bez tam strādājam pie lielām inovācijām, kas var ietekmēt nozares attīstību kopumā.

Ikdienas darbā izmantojam nozares aktuālākās programmas:

                  

 

Mūsu sadarbības partneri: