Pamatu modelēšanas rīks Tekla Structures programmai - Sitera

Pamatu modelēšanas rīks Tekla Structures programmai

Mai - 28
2018

Pamatu modelēšanas rīks Tekla Structures programmai

Ideja par pamatu modelēšanas rīka izveidi Tekla programmā mums radās strādājot pie viena no mūsu projektiem. Projektēšanas nobeiguma fāzē, bija nepieciešams ieviest projekta izmaiņas, kas ietekmēja arī pamatu konstrukcijas. Mums bija jāpārtaisa ne tikai modelis, bet arī rasējumi. Ja rasējumu atjaunošana Tekla programmā ir samērā automatizēts process, tad modeļa labojumi bija manuāls darbs.

PadStripFooting rīkā uzsvaru likām uz ģeometrijas izstrādi. Tajā ir iespējams izveidot stabveida vai lentveida pamatus, līdz 3 pēdu līmeņiem. Katram pēdas līmenim ir iespējams nodefinēt nepieciešamos izmērus. Visa pamata augstuma atzīmi ir ērti nomainīt ievadot attiecīgu augstuma izmēru no grīdas atzīmes. Tāpat iespējams ievadīt citus standarta datus, kā piemēram materiālu, numerācijas prefiksus vai arī norādīt pamatu veidu- monolīts vai saliekams. Tāpat ar šo rīku ir iespējams pievienot stiegrošanas komponentes katram pamata objektam atsevišķi.

Ar šo rīku ir ne tikai ērti izveidot pamatu ģeometriju un pievienot stiegrošanas komponentes, bet arī efektīvi veikt izmaiņas un samazināt manuālo darbību apjomu kopumā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.